Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā pareizi rūpēties par savām brillēm?

Saulesbrilles, brilles lasīšanai un datorbrilles ir ne tikai pamanāms personīgā stila elements, bet arī nozīmīgs redzes koriģējošs un acu veselību aizsargājošs palīglīdzeklis no redzei kaitīgiem apkārtējās vides faktoriem. Tieši saules stari, abrazīvi materiāli un neuzmanīga briļļu tīrīšana var bojāt lēcas un tādējādi samazināt briļļu kalpošanas laiku. Tādēļ būtiski ir ne tikai ieguldīt laiku un pūles, atlasot un iegādājoties vispiemērotākās brilles, bet arī savlaicīgi parūpēties par kvalitatīviem briļļu tīrīšanas un glabāšanas līdzekļiem.

 Dr. Lensor interneta veikalā pieejami gan vairāki simti Tom Ford, Azzaro, Lauren, Prada, Contini, Klein, Chloe, Boss un citu aptuveni 42 populāru briļļu ietvaru zīmolu dizaina modeļi, gan profesionāli briļļu kopšanas līdzekļu un glabāšanas futrāļi.

Tīrīšanas līdzekļi

Smalkās putekļu daļiņas, kas nosēžas uz briļļu lēcām, ir pietiekoši abrazīvas, lai tās, neuzmanīgi noslaukot ar sausu salveti vai lupatiņu, atstātu uz lēcām nelielas švīkas. Turklāt, lēcu pārklājumus var bojāt arī nepiemērota sastāva tīrīšanas līdzekļi.

Dr. Lensor tiešsaistes veikalā www.lensor.eu pārstāvētie Leader Lens, Optiplus, Centrostyle un Zero profesionālie tīrīšanas aerosoli un gēli ne tikai saudzīgi un efektīvi notīrīs briļļu lēcas, bet arī pasargās lietotāju no briļļu aizsvīšanas. Šie līdzekļi nesatur spirtu vai silikonu.

Nenovērtētā mikrošķiedras lupatiņa

Lai arī cik mīkstas šķistu papīra salvetes, dvieļi vai apģērba audums, tiem visiem ir teksturēta virsma, kas var viegli saskrāpēt lēcas un pārnest papildu netīrumus. Tādēļ vislabāk briļļu tīrīšanai izmantot mīkstas mikrošķiedras lupatiņas. Tās atsevišķi vai kā daļu no tīrīšanas komplekta var atrast arī Dr. Lensor vietnes kopšanas līdzekļu klāstā.

Glabāšanas futrālis

Rūpēties par briļļu ietvariem ir tikpat svarīgi kā par lēcām. Briļļu ietvari, kas tiek neuzmanīgi glabāti vai pārvietoti, var laika gaitā deformēties un nespēt precīzi noturēt lēcas tām paredzētajā pozīcijā. Tādēļ vēlams izvēlēties brillēm atbilstoša izmēra futrāļus ar mīkstu iekšpusi, kas nesaspiedīs brilles.

Klasisku formu un toņu Lensor, Canova, Centrostyl un Xinhe zīmolu futrāļi palīdzēs pienācīgi rūpēties par Dr. Lensor interneta veikalā iegādātajām brillēm.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.