Smiltenes novada dome nolēmusi no jaunā gada 1. janvāra divām izglītības iestādēm novadā mainīt nosaukumu.
Tas attiecas uz Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolu un Launkalnes pamatskolu. Turpmāk abas skolas sauksies par sākumskolu, proti, būs Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola un Launkalnes sākumskola.
Lēmums pieņemts atbilstoši Izglītības likuma prasībām, informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze. Proti, sākumskolās īsteno pamatizglītības pirmā posma izglītības programmas no 1. līdz 6. klasei.
Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā ir 1. – 6. klase; Launkalnes pamatskolā: 1. – 4. klase. “Skolas praktiskajā darbā šāda nosaukuma maiņa neko negroza. Strādāsim tāpat, kā līdz šim,” saka Launkalnes pamatskolas direktore Ināra Grundāne.
To pašu uzsver arī Trīs pakalnu pamatskolas direktore Inese Raiskuma. “Skolas darbā nekādu izmaiņu nebūs,” viņa apliecina.