Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+4° C, vējš 3.87 m/s, D-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Juris Lūsis Smiltenes tehnikumā nostrādājis 39 gadus

Smiltenes tehnikumā pasākumi vienmēr rīkoti oriģināli, ar radošu pieeju. Taču šā mācību gada pirmais pasākums “Kling, klang, esam klāt” bija ne vien atraktīvs, bet arī emocijām bagāts.

Tas veltīts pirmo kursu iepazīšanai un Skolotāju dienai. Svētku brīža kulminācija bija ilggadējā tehnikuma pedagoga jauniešu kora diriģenta Jura Lūša sveikšana. Viņš pēc Smiltenes tehnikumā nostrādātiem 39 gadiem dodas pensijā. Sveicot cienījamo pedagogu ne vienam vien acīs sariesās asaras.

Audzēkņi J. Lūsi raksturo kā darbīgu, gudru un prasīgu pedagogu. Savukārt tehnikuma direktors Andris Miezītis pateicās diriģentam par daudzajiem gadiem, kas pavadīti tehnikumā, par neskaitāmajiem lauriem, ko skolai atnesis kopā ar kori, par atbildības sajūtu, ar kādu J. Lūsis visus šos gadus vadījis jauniešu kori.

Direktors cer, ka I. Lūsis savu padomu neatteikts jaunajai kora diriģentei Dacei Gruntmanei.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.