Futbolisti piedzīvo zaudējumu

17. maijā Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā 11. LV “Latvijas kausa 2024” 1. kārtas spēlē starp FK “Lielupe” un FK “Valka” noslēdzās ar rezultātu 5:1. Vienīgos vārtus Valkas komandas labā pirmajā puslaikā guva Ņikita Melančuks.

“Pretinieki jāuzteic par ļoti labo spēles sākumu. Viņi, aktīvi uzsākot spēli, piespieda mums divās epizodēs nospēlēt pavirši un panākt sev tīkamu rezultātu. Otrajā puslaikā piedzīvojām arī noraidījumus,” atzīst FK “Valka” pārstāvis Raivis Graņics.

casibom jojobet giriş jojobet Casibom holiganbet giriş casibom giriş Casibom casibom casibom giriş CASİBOM holiganbet Casibom Giriş casibom casibom güncel giriş casibom güncel Casibom Casibom holiganbet holiganbet casibom güncel giriş