Sestdiena, 6. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Valkas VDI birojs pievienots Valmieras sektoram

Valsts darba inspekcija (VDI) reorganizācijas rezultātā izveidojusi piecas reģionālās struktūrvienības, aģentūru LETA informēja VDI. Līdzšinējo septiņu reģionālo struktūrvienību vietā izveidotas Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales un Rīgas reģionālās VDI un apvienoti vairāki reģionālie VDI biroji.

 

 

No 1.augusta reģionālais VDI birojs Valkā un Limbažos pievienots Vidzemes reģionālās VDI Valmieras sektoram Valmierā.

 

 

No 1.septembra reģionālais VDI birojs Aizkrauklē pievienots Zemgales reģionālās VDI Ogres sektoram.

1.oktobrī, apvienojot reģionālos VDI birojus Saldū un Talsos, tiks izveidots Kurzemes reģionālās VDI Kuldīgas sektors.

 

 

Vairāku reģionālo inspekciju biroju apvienošana ļaus VDI efektīvāk veikt ikdienas darbu, kā arī ietaupīt finanšu līdzekļus, uzskata VDI direktore Rita Elce. Tuvākajā laikā plānots arī atrisināt jautājumu par konsultāciju sniegšanu tajos reģionos, kuros reģionālie VDI biroji ir slēgti, norāda Elce.

 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.