Sestdien Mazsalacā notika starptautiskas galda tenisa sacensības, kurās Smilteni pārstāvēja Juris Siliņš.
Sestdien Mazsalacā notika starptautiskas galda tenisa sacensības, kurās Smilteni pārstāvēja Juris Siliņš.
Jau otro gadu Mazsalacas galda tenisa klubs rīko plašas galda tenisa sacensības — Mazslacas pilsētas atklāto čempionātu. Šogad tas ieguva starptautisku mērogu.
Čempionātā bija pārstāvēts viss Vidzemes reģions, kā arī ieradušies galda tenisisti no Igaunijas pilsētām Valgas, Tartu, Pērnavas un Vilandes. Kopumā par uzvarām cīnījās 54 sportisti, no kuriem jaunākajam bija 18, bet vecākajam — 56 gadi.
Sacensības norisinājās tikai individuālajā konkurencē, sportisti pie pieciem spēļu galdiem aizvadīja visu sacensību dienu un sacentās tikai vienspēlēs.
Smiltenietim Jurim Siliņam šajā sacīkstē — pirmā vieta.