Ceturtdiena, 18. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+2° C, vējš 1.93 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Jaunie futbolisti — otrie labākie Vidzemē

U–12 grupā spēlējošā komanda “Smiltene/Valka BJSS I” izcīnījusi otro vietu Latvijas jaunatnes ziemas čempionātā telpu futbolā Vidzemes reģionā.

U–12 grupā spēlējošā komanda “Smiltene/Valka BJSS I” izcīnījusi otro vietu Latvijas jaunatnes ziemas čempionātā telpu futbolā Vidzemes reģionā.
Godalgotā vieta sasniegta deviņu komandu konkurencē un neraugoties uz zaudējumu pirmās kārtas spēlēs.
“Rudenī pirmajā kārtā zaudējām svarīgus punktus, un uztraucos par to, ka vēlāk būs grūti sasmelt izlieto ūdeni. Taču beigās iznāca labi. Izcīnījām otro vietu, kas šajā situācijā ir ļoti labs rezultāts. Ja mēs nezaudētu punktus pirmajā kārtā, tad varētu cīnīties veiksmīgi par pirmo vietu,” saka komandas treneris Andis Rozītis.
U–12 grupā (1993. dzimšanas gads) pirmo vietu izcīnīja komanda “Limbažu BJSS/Ķekava I” (21 punkts). Otrajā vietā — “Smiltene/Valka BJSS I” (17 punktu), trešajā vietā — “Suntaži/Aizkraukle” (13 punktu).
Vietu sadalījumu turnīra tabulā noteica pēdējās spēles, kuras notika 14. janvārī Limbažos. Komanda “Smiltene/Valka BJSS I” uzvarēja Vaidavas komandu ar rezultātu 3:1 un savējos, “Smiltene/Valka BJSS II”, ar rezultātu 7:0. “Otro vietu kopvērtējumā ieguvām, pateicoties mums veiksmīgiem pretinieku komandas savstarpējiem rezultātiem. Iepriekš Suntažu komanda bija līdere, taču pēdējā kārtā zaudēja divas spēles un palika trešajā vietā,” skaidro A. Rozītis.
Treneris pateicas komandas “Smiltene/Valka BJSS I” futbolistiem par labo sniegumu un viņu ģimenēm par atbalstu. “Trenera ieguldījums ir tāds, ka viņš māca spēles tehniku un taktiku, taču vēlme spēlēt, motivācija un mērķtiecība ir pašu zēnu un viņu ģimeņu nopelns,” uzsver A. Rozītis.
1993. gadā dzimušajiem futbolistiem ziemas čempionāts ir noslēdzies un sākusies gatavošanās vasaras sezonai. Treneris atgādina, ka ir svarīgi turpināt nodarbības. “Bez telpu futbola ziemā nevar kārtīgi sagatavoties vasaras sezonai. Ziemā cītīgi strādājam pie tehniskās sagatavotības, un tehniskā bāze, ko ieliekam ziemā, ir veiksmīgs pamats mūsu darbam vasarā.”
Ziemas čempionāts telpu futbolā turpinās citās vecuma grupās. Sestdien, 21. janvārī, Ogrē sacentīsies 1991. gadā dzimušie zēni, tai skaitā arī smiltenieši.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.