Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Jaunās sezonas pirmais pasākums

Smiltenē, Tepera trasē, notika “Žiguļu kauss 2011”. Sestās sezonas pirmais pasākums pulcēja 21 dalībnieku. Viņi startēja standarta un brīvajā klasē. Pēc nelielas pauzes trasē atkal devās mājinieks Rinalds Bērziņš.

Jauni draugi, pozitīvas emocijas un adrenalīns – to visbiežāk par “Žiguļu kausu” jeb “VAZtusu” saka tā dalībnieki – “Rencēnu autokluba” biedri. Pasākums jau sesto sezonu tiek veidots kā biedru drošas braukšanas apmācības skola, lai varētu pilnveidot savas autovadīšanas iemaņas, taču sacensību garša neizpaliek.2011. gada sezonas pirmajā pasākumā dalībnieki sacentās kartinga trasē, starts tika dots asfaltētajā laukumā starp kartinga un krosa trasi. Kamēr trasē devās ik pa četriem žigulīšiem, visas dienas garumā tās malā braucēju ģimenes, draugi un paziņas juta līdzi savējiem par spīti vējainajam un lietainajam laikam.Pirmā posma veiksminieki brīvajā klasē: 1. vietā Pēteris Ziemanis, 2. Valdis Vilks, 3. Ziedonis Skriv­ļa. Savukārt standarta klasē: 1. vietā Atvars Saliņš, 2. Kārlis Dambis, 3. Reinis Nitišs. Standarta klasē konkurenci braucējiem radīja arī smiltenietis R. Bērziņš. Viņam šoreiz 13. rezultāts.Nākamais “VAZtuss” pasākums, visticamāk, notiks Zilākalna trasē Valmieras pusē tad, kad ārā būs sniegs vai sals.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.