Ceturtdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta
weather-icon
+6° C, vējš 1.82 m/s, ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

“Azimuts” sāks ar iesildīšanos

OK “Azimuts” ir gatavs uzsākt 2013. gada sezonu, neskatoties uz to, ka daudzviet sniega kārta ir bieza. Sezonu plānots atklāt 3. aprīlī ar iesildīšanās sacensībām Smiltenē, Galdnieku ielas galā.

OK “Azimuts” vadītājs Aldis Lapiņš informē, ka šogad atšķirībā no iepriekšējiem gadiem sacensību seriāls sastāvēs no 18 kārtām. To ieskaitē neietilps iesildīšanās sacensības, taču tikšanās diena paliks nemainīga – trešdiena.
Nākamtrešdien ikvienam orientieristam būs iespēja izvēlēties, kurā no četrām (4,6 kilometri, 3,8; 2,7 vai 1,6) piedāvātajām distancēm startēt. “Aukstuma un sniega dēļ nācās samazināt distanču garumu. Pievērsiet uzmanību, arī starta laiks būs īsāks – no pulksten 17 līdz 18,” informē A. Lapiņš.
Jāpiebilst, ka “Azimuta 2013” pirmā kārta būs nedēļu vēlāk – 10. aprīlī Smiltenē pie kartingu trases.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.