Piektdiena, 13. marts
Ernests, Balvis
weather-icon
+8° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Valgā sadurts 15 gadus vecs zēns

Publicitātes foto

3. martā policija saņēma ziņojumu, ka Valgas pilsētas daudzdzīvokļu mājā sadurts 15 gadus vecs zēns, kurš ar gūtām traumām ar ātro palīdzību nogādāts slimnīcā, “Ziemeļlatviju” informē “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Pusaudža traumas nav dzīvībai bīstamas, paziņoja policija.

Policija kā aizdomās turamos uzbrukumā aizturēja divus 16 un 15 gadus vecus zēnus, kuri ir cietušā puiša paziņas.

Saskaņā ar sākotnējo informāciju, saduršana notikusi savstarpēju nesaskaņu un attiecību kārtošanas dēļ. Precīzus notikušā apstākļus policija noskaidros kriminālprocesā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.