Ceturtdiena, 29. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-13° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Smiltenes novada čempionātā sievietēm volejbolā 6:6 ceturtā kārta

Foto: Zanda Stabiņa

Par Smiltenes novada 2026. gada volejbolā 6:6 sievietēm ceturtās kārtas uzvarētājām kļūst Smiltenes BJSS volejbolistes.

25.janvārī Smiltenē notika Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta 2026. gada 4. kārta. Septiņas Smiltenes novada sieviešu volejbola komandas ar 42 spēlētājām Smiltenes sporta hallē turpināja cīņu par 2026. gada novada čempionāta godalgām.

Komandas spēlēja katra ar katru līdz divu setu uzvarai, setus spēlējot līdz 15 punktiem. Jau kārtas pirmajā spēlē tikās Apes un Grundzāles komandas. Spēles pirmais sets izrādījās garākais sets visā turnīrā. Neviena komanda negribēja piekāpties. Tomēr neatlaidīgākas bija Apes volejbolistes, kas šo setu uzvarēja ar 22:20. Arī otrajā setā uzvara Apei – 15:9.

Tikmēr spēlē uz otra laukuma notika trīs setu spēle, kur Blice uzvarēja Zvaigznes ar 9:15, 15:5 un 15:9.

Blicei šajā kārtā vēl divas trīs setu spēles, kurās piedzīvoti zaudējumi spēlē ar Api – 15:5, 13:15 un 9:15, kā arī spēlē ar Smiltenes BJSS – 16:14, 9:15 un 11:15. Savukārt Smiltenes BJSS trīs setu spēlē pārspēja Api ar 7:15, 15:13 un 15:11.

5.kārta plānota 21. februārī Smiltenē. Izloze plkst. 9.45.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.