Festivāls “Rodam Raunā”
Raunā

- Festivāla norises ieskandināsim jau piektdienas, 4. jūlija vakarā Raunas evaņģēliski luteriskā baznīcā, kur izskanēs Imanta Kalniņa dziesmu koncertuzvedums “Kamēr vien gliemeži skrien”. Emocionālu un pārdomu pilnu vakaru kopā ar klausītājiem piedzīvos divi izcili mūziķi – Daumants Kalniņš un Kaspars Zemītis.
- Sestdien, 5. jūlijā, svētki turpināsies ar plašu notikumu klāstu Raunas sporta stadionā. Visas dienas garumā norisināsies tradicionālais gadatirgus, radošās meistarklases, izzinošas diskusijas un prezentācijas, kas šoreiz veltītas mājas sajūtai un tās praktiskajām izpausmēm – videi, labsajūtai, energoefektivitātei un ilgtspējai. Būs padomāts arī par pašiem mazākajiem – bērnus ar stāstu par vilku iepriecinās aktieris Raitis Zapackis.
Dienas vidū Raunas pilsdrupu estrādē teātra mīļotājiem būs iespēja noskatīties komisku un asprātīgu Jāņa Jaunsudrabiņa lugas iestudējumu “Jo pliks, jo traks”. Izrādē piedalās virkne Latvijā zināmu un skatītāju iemīļotu aktieru: Juris Kalniņš, Evija Krūze, Aīda Ozoliņa, Ligita Skujiņa, Lienīte Osipova, Dace Makovska, Artis Drozdovs, Voldemārs Šoriņš, Kristaps Ozols un Ivars Puga.
Savukārt vakarā, kad saule jau iegriezīsies vakara ēnās, festivāla skatuvi pārņems roka leģendas – grupa “Opus Pro”, solot enerģisku un sirsnīgu koncertu Raunas pilsdrupu estrādē. Pēc koncerta balle līdz rīta gaismai – par jautrību un deju soli parūpēsies grupa “Klaidonis”.
Festivāls “Rodam Raunā” ir ne tikai svētki, bet arī sajūta. Tā ir kopā būšana, vietas mīlestība un iespēja atkal atgriezties pie saknēm. Jo nekur nav tik labi kā tur, kur esi tu pats – mājās.
Tiekamies Raunā!
Bet komentē:
Pienākas, un ņem
Nav gan jo projām skaidrs, cik ilgi tad šo nodokļu maksātāju naudu atdot šiem tik ļoti strādājušajiem? Līdz pensijas saņemšanai? Vai ir kāds termiņš?
Someljē komentē:
Valkas novada pašvaldībā ilgstoši pastāv strukturālas finanšu pārvaldības problēmas
Man nav tik augsta izglītība, lai saprastu pēdējo Rolanda ierakstu. Man žēl. :(
Rolands komentē:
Valkas novada pašvaldībā ilgstoši pastāv strukturālas finanšu pārvaldības problēmas
Piekrītu, Someljē, nost ar visu latvisko, pārejam uz INGLETVIŠ(kā vienīgo Valsts valodu). Esmu consequent, kārtējo reizi mēģināsim atrisināt matemātikas uzdevumu 1. klasei! Man ir 10 āboli, Pēterītim[...]