Svētdiena, 1. februāris
Brigita, Indra, Indars, Indris
weather-icon
+-16° C, vējš 0.45 m/s, ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Bilskā: Priecāties par to, kas ir

“Gaismā iekāpt nav nemaz tik viegli” – ar šiem dzejnieces Marikas Svīķes vārdiem ikvienu pagasta iedzīvotāju Bilskas kultūras pasākumu organizatore Gunita Ozoliņa aicina uz sirsnīgu un emocijām piesātinātu pasākumu, kas Bilskas pamatskolas zālē notiks 27. decembrī pulksten 16.

Ar dzeju un dziesmām gada gaišāko svētku gaidās pasākuma apmeklētājus priecēs dzejniece Marika Svīķe un mākslinieks Jānis Žagariņš. “Aicinu atnākt, jo pasākums patiesi ir sirsnīgs. Ieeja tajā ir bez maksas,” informē G. Ozoliņa.

Viņa izmanto iespēju, lai pateiktos visiem iedzīvotājiem par atsaucību un labestību iepriekšējos pasākumos – Bilskas egles iedegšanā un muzikālajā deju izrādē “Kraukšķītis”. “Lielāko gandarījumu sagādā apmierināti cilvēki. Kaut arī vairāk būtu tik brīnišķīgu, pozitīvu un pamācošu uzvedumu kā “Kraukšķītis”,” teic kultūras pasākumu organizatore ciematā.

Svētkos viņa Bilskas pagasta ļaudīm novēl priecāties par to, kas mums ir, nevis raudāt par to, kā nav un, iespējams, arī nebūs. “Lai nepietrūkst labestības! Jums nākamajā gadā solu vismaz vienu pasākumu mēnesī. Katrs turpmāk savās pastkastītēs vai arī rokās saņems paziņojumu par tuvāko trīs mēnešu pasākumu plānu Bilskā,” sola G. Ozoliņa.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.