Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Ceturtdien Latvijā līs


Foto: pexels.com

Ceturtdien valsts lielākajā daļā līs, vietām gaidāms stiprs lietus un slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi.

Debesis būs apmākušās, Latgalē uzspīdēs saule. Gaidāma arī dūmaka. Pūtīs lēns līdz mērens mainīga virziena vējš.

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz -2..+3 grādiem; dienā temperatūra būs +2..+9 grādi, Latgalē – līdz +14 grādiem.

Rīgā ceturtdien gaidāms apmācies laiks, palaikam līs. Naktī pūtīs lēns dienvidu vējš un gaisa temperatūra būs +2..+3 grādi; dienā vējš lēni līdz mēreni pūtīs no ziemeļiem un temperatūra nepārsniegs +5 grādus.

Jānis Trallis pēc “Global Forecast System”, LETA

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.