Sestdiena, 6. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 2.66 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Vakarā un naktī vietām gaidāmas stipras pērkona lietusgāzes

Foto: freepik.com

Piektdienas pēcpusdienā galvenokārt Kurzemē ir negaisa mākoņi, vietām līst stipri. Vakarā un naktī uz sestdienu arī citviet Latvijā gaidāmas pērkona lietusgāzes.

Sinoptiķi prognozē, ka dažviet līs ļoti stipri un iespējama zemāko vietu īslaicīga applūšana. Gaidāmas arī vēja brāzmas, lokāli iespējama krusa. Atsevišķi negaisa mākoņi veidosies arī sestdien dienā.

Valdošais būs lēns austrumu, dienvidaustrumu vējš. Mākoņu daudzums būs mainīgs. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +16..+21 grādam, dienā tā paaugstināsies līdz +26..+31 grādam, daļā piekrastes – līdz +22..+25 grādiem.

Rīgā tuvākajā diennaktī iespējamas pērkona lietusgāzes. Gaidāms lēns vējš un daļēji saulaina diena. Gaisa temperatūra naktī svārstīsies ap +20 grādiem, sestdien gaiss sakarsīs līdz +29 grādiem, nedaudz zemāka temperatūra būs jūras tuvumā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.