Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.78 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Gaujienā brauc ar riteni teju četru promiļu reibumā

Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: pxhere.com

Otrdien, 8.augustā, pulksten 14:41 Gaujienā, pa autoceļu Gaujiena-Lejaskrogs, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā.

Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā 3,45 promiles. Policijā uzsākts administratīvais process.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 85 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas trīs personas. Satiksmes jomā pieņemti 86 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 68 par ātruma pārsniegšanu un viens par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Informāciju sagatavoja: Rūta Smilga, VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīgs

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.