Sestdiena, 6. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 2.66 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Arī trešdien nokrišņi nav gaidāmi

Foto: pixabay.com

Trešdien mākoņu daudzums būs neliels, vien valsts austrumos debesis būs daļēji mākoņainas, tomēr diena aizritēs bez nokrišņiem, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Naktī uz trešdienu debesis klās neliels mākoņu daudzums, austrumu daļā mākoņu būs vairāk. Nokrišņi nav gaidāmi. Pūšot lēnam vējam, vietām iespējama migla. Gaisa temperatūra pazemināsies no -1 līdz -6 grādiem, vietām jūras piekrastē tā nenoslīdēs zemāk par 0 grādiem.

Dienā pūtīs lēns vējš, un gaiss iesils no 6 līdz 11 grādiem. Valsts austrumu rajonos būs mazliet vēsāks, tur termometra stabiņš nepārsniegs 6 grādu atzīmi.  

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.