Pirmdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
weather-icon
+1° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Apmeklē eTwinning salidojumu

eTwinning ir jaunākā, arī visstraujāk attīstošākā un populārākā Mūžizglītības programma Eiropā. Tā pulcina aptuveni vairāk kā astoņdesmit tūkstošus dalībnieku no dažādām Eiropas valstīm, kuri reģistrējušies eTwinning portālā.

Šī programma galvenokārt uzmanību velta mācību satura apgūšanai, izmantojot jauno tehnoloģiju piedāvātās iespējas virtuālajā vidē Eiropas mērogā. Komunikācijas iznākums ir projekti un sadarbība. eTwinning aktivitātēs veiksmīgi iesaistās arī Smiltenes skolu jaunatne.

Divas dienas vairāki Smiltenes Centra vidusskolas un Trīs pakalnu pamatskolas skolēni un pedagogi pavadīja Abragciemā, kur notika eTwinning salidojums. Trīs pakalnu pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā Vita Leite informē, ka šovasar skolēni pievērsās ekoloģiskām tēmām, savukārt skolotājiem salidojums bija vērtīgs ar diskusijām, kurās dalījās pieredzē par pagājušā gada eTwinning projektiem skolās un ģenerēja jaunas idejas.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.