Sestdiena, 20. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+3° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Smiltenes bibliotēkā atklāj fotoizstādi

Smiltenes bibliotēkā par godu pilsētas 90 gadu jubilejai ir apskatāma vēsturisku fotogrāfiju izstāde. Tās centrā ir Baznīcas laukums un tā ēkas senatnē un mūsdienās, atklājot, kā, laikam ritot, pārmainījies pilsētas centrs.

Izstādi par godu Smiltenes deviņdesmitgadei izveidojušas bibliotēkas darbinieces ar novadpētnieka Jura Zušmaņa, fotogrāfa Arnolda Pirro mazmeitas Ineses Upmales un fotogrāfiju kolekcionāra Alda Apsīša atbalstu. Šī ir iecerētā izstāžu cikla pirmā daļa un aplūkojama preses lasītavas un abonementa telpā.

Novada svētkus Smiltenē sāks svinēt jau rīt un turpinās sestdien. Organizatori sola, ka no šodienas novada bibliotēkās, kā arī Smiltenes novada tūrisma informācijas centrā un tirdzniecības centrā “Centrs” jābūt pieejamām svētku programmām. Par pasākumiem var uzzināt arī interneta portālā www.ziemellatvija.lv.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.