Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-15° C, vējš 0.65 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Valkas kultūras nama bērnu kolektīvu koncerts „Pavasara saulītē”

“Sestdien, 15.maijā pulksten 12.00 Valkas pilsētas kultūras namā (Valkā, Emīla Dārziņa ielā 8) notiks kultūras nama bērnu kolektīvu koncerts „Pavasara saulītē”,” portālu ziemellatvija.lv informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne.

“Kā ik pavasari, uz koncertu aicinās šādi Valkas pilsētas kultūras nama bērnu kolektīvi: pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvs „Saulstariņi” (vadītāja Skaidra Smeltere), bērnu popgrupas „Cīrulēni” un „Mazie zaķi” (vadītāja Mārīte Meļķe), cirka studija „Smaids” (vadītāja Ludmila Nevetšerja). Koncertā uzstāsies arī solisti Gvido Artis Meļķis, Marta Kļaviņa un Keita Pelēce , kā arī Valkas novada Bērnu jauniešu centra „Mice” folkloras kopa „Vainadziņš”,” uzskaita I. Medne.

Viņa piebilst, ka šis koncerts ir vēl viena skaista, liela un skanīga dāvana visām māmiņām un vecmāmiņām aizvadītajā Mātes dienā!

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.