Trešdiena, 1. aprīlis
Dagnis, Dagne
weather-icon
+2° C, vējš 1.75 m/s, ZR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Vieta, kur dzīvojam, II

Ja man būtu daudz naudas, es Valkai dāvinātu pieminekli, kas vislabāk raksturotu pilsētas būtību. Teiksim, skvēriņā, kur krustojas Rīgas un Raiņa iela, paceltos skulpturāla kompozīcija, kur bronzā lieti Lāčplēsis ar Kalevdēlu slēdz mūžīgu draudzību, uz altārim līdzīga paaugstinājuma apmainoties zobeniem.

Varu galvot, tad tūristi brauktu straumēm, lai fotografētu šo simbolisko mākslas darbu.Runājot par cilvēku nespēju savā apkaimē saskatīt kaut ko ievērības cienīgu, man nāk atmiņā pazīstama dabas fotogrāfa stāstījums. Radusies doma dabā nofotografēt visus tos augus, kuri ierakstīti Latvijas Sarkanajā grāmatā kā aizsargājamas vērtības.

 Vairāk lasiet sestdienas, 13. februāra laikrakstā “Ziemeļlatvija”!

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.