Pirmdiena, 2. februāris
Spīdola, Sonora
weather-icon
+-9° C, vējš 2.24 m/s, Z vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Šodien Pasaules Diabēta dienā Smiltenē būs iespējams veikt veselības pārbaudes testus

Pasaules Diabēta dienā, 14. novembrī, Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Smiltenes nodaļa jau no pulksten 9 nodaļas telpās Dārza ielā 3 (pagalmā aiz domes ēkas) aicina iedzīvotājus bez maksas veikt veselības pārbaudes. 

“Šajā dienā būs iespēja noteikt glikozes līmeni un kopējo holesterīna līmeni. Var veikt katru testu atsevišķi un var arī abus. Noteikt holesterīna līmeni aicinu tikai tos, kuriem šīs pārbaudes patiešām ir svarīgas, jo testu skaits ir ierobežots,” stāsta LSK Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante.

Uz pārbaudi 14. novembrī cilvēkiem lūgums ierasties tukšā dūšā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.