Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-16° C, vējš 0.78 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Jērcēnu pagastā avarējusi vieglā automašīna

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.maija plkst. 6.30 līdz 8.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 14.25 tika saņemts izsaukums uz Naukšēnu novada Naukšēnu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāvu pirts 50m2 platībā. Plkst. 16.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 1.57 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Raiņa ielu Valkā, kur dega  atkritumi 4m2 platībā un sētas žogs 4m2 platībā.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība vakar bija nepieciešama arī Strenču novada Jērcēnu pagastā, kur bija avarējusi vieglā automašīna un tā apgāzusies. Cilvēks no automašīnas bija izkļuvis pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatoru un novietoja automašīnu atpakaļ uz riteņiem.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.