Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+4° C, vējš 3.87 m/s, D-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Pēdējo reizi – atbalsts mēslu krātuvēm

Zemkopības ministrija vērš uzmanību uz to, ka no 2019. gada janvāra visās saimniecībās, kurās ir 10 un vairāk govju vai 5 un vairāk govju vides jutīgajās teritorijās, ir jābūt izbūvētām kūtsmēslu krātuvēm.

Tiem, kam kūtsmēslu krātuvju vēl nav, pēdējā iespēja saņemt ES fondu atbalstu ir, iesniedzot projektu Lauku atbalsta dienestā (LAD) no 18. oktobra līdz 22. novembrim izsludinātajā projektu pieņemšanas kārtā pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”. Maksimālā atbalsta intensitāte kūtsmēslu krātuvju būvniecībai – līdz 70%. Saimniecībām, kam mēslu krātuvju nebūs, pēc 2019. gada nebūs iespējas pretendēt uz ES atbalstu investīciju programmās. ZM norāda arī, ka šajā plānošanas periodā (LAP 2014.–2020. gadam) tie saimnieki, kuri jau iegādājušies traktorus vai graudu kombainus, vai arī uzņēmušies saistības par to iegādi, otrreiz šādas tehnikas iegādei pie ES atbalsta netiks.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.