Zuntei 14.vieta Starpkontinentālā kausa posmā Vistlerā

Latvijas skeletoniste Dārta Zunte svētdien ieņēma 14.vietu Kanādas trasē Vistlerā notikušajās Starpkontinentālā kausa sezonas otrajās sacensībās.

Zunte abos braucienos startā ar identisku laiku (5,09 sekundes) bija devītā, bet finišā ieņēma 12. un 16.vietu. Posma uzvarētājai Nikolei Rošai Silveirai no Brazīlijas viņa divu braucienu summā zaudēja 3,30 sekundes.

Silveira ar diviem stabiliem braucieniem, kuros bija otrā un pirmā, izcīnīja drošu uzvaru. Otro vietu guvusī kanādiete Medisona Čārnija zaudēja 0,55 sekundes, bet bronzu izcīnījusī vāciete Sofija Grībele piekāpās par 0,73 sekundēm.

Sacensībās piedalījās 22 sportistes. Sestdien pirmajā posmā Zunte ieņēma 13.vietu, bet pirms tam viņa turpat Vistlerā startēja Ziemeļamerikas kausā, kur ieņēma 16., piekto un ceturto pozīciju.

Starpkontinentālā kausa sacensības skeletonā ir otrā ranga sacensības aiz Pasaules kausa un arī tajās sportistes cīnās par punktiem 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijā.