Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Zuntei 14.vieta Starpkontinentālā kausa posmā skeletonā

Latvijas skeletoniste, valcēniete Dārta Zunte piektdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja 14.vietu Starpkontinentālā kausa piektajā posmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Abos braucienos uzvarēja un summā pirmā bija Ķīnas sportiste Džao Daņa, kurai Zunte divu braucienu summā piekāpās 2,19 sekundes. Latviete pirmajā braucienā uzrādīja 14. ātrāko rezultātu, bet otrajā braucienā 16.rezultātu, savukārt startā viņai bija attiecīgi 15. un 14.rezultāts.

Otro vietu izcīnīja vāciete Zuzanne Krēere, kura uzvarētājai divu braucienu summā piekāpās 0,22 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās Kanādas skeletoniste Helija Klārka, pēc diviem braucieniem zaudējot 0,35 sekundes.

Sacensībās piedalījās 20 sportistes.

Pirmie divi posmi norisinājās Vistlerā, Kanādā, kur Zunte ieņēma 13. un 14.vietu. Trešajā posmā Latvijas sportiste Pārksitijā ierindojās 17.vietā. Vistlerā un Pārksitijā latviete startēja arī Ziemeļamerikas kausa mačos. Savukārt ceturtajā posmā Pārksitijā viņa izcīnīja 14.vietu.

Starpkontinentālais kauss ir otrā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa. Zunte Starpkontinentālajā kausā cīnās par punktiem 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijā. Ziemeļamerikas kausa sacensības, tāpat kā Eiropas kausa mači, ir trešā ranga sacensības.