Zuntei 13.vieta Starpkontinentālā kausa posmā

Latvijas skeletoniste, vakcēniete Dārta Zunte ceturtdien Altenbergas trasē izcīnīja 13.vietu Starpkontinentālā kausa posmā.

Zunte abos braucienos uzrādīja desmito ātrāko starta laiku un finišēja 13.vietā, saglabājot to pašu vietu abu braucienu summā un uzvarētājai Vācijas skeletonistei Zuzannei Krēerei piekāpjoties 3,57 sekundes.

Uzvarētāja divu braucienu summā finišēja minūtē un 56,31 sekundē. Otro vietu izcīnīja Krēeres tautiete Sofija Grībela, zaudējot 0,77 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Ķīnas sportiste Liņa Huijana, kura no uzvarētājas atpalika 1,14 sekundes.

Kopvērtējumā pēc astoņiem aizvadītiem posmiem līdere ir Krēere ar 890 punktiem. Zunte, kura piedalījusies visos posmos, ar 492 punktiem ieņem devīto vietu.

Starpkontinentālais kauss skeletonā ir pēc līmeņa otrās sacensības aiz Pasaules kausa. Arī tajās sportisti krāj punktus Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijā.