Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Ziemeļlatvijas” e-avīzes lasītāja tiek pie pārsteiguma dāvanas

Lāsma Riekstiņa no Raunas pagasta atzīst, ka “Ziemeļlatvijas” e-avīzes lasīšana internetā ir ērts un parocīgs veids, kā uzzināt par jaunākajiem notikumiem Smiltenes novadā. Foto: No personīgā arhīva

“Tas bija spontāns lēmums – abonēt “Ziemeļlatvijas” saturu internetā,” atklāj Lāsma Riekstiņa no Raunas pagasta. Viņa ir viena no laimīgajām laikraksta “Ziemeļlatvija” e-avīzes (interneta versijas) produktu lietotājām, kura saņēmusi pārsteiguma dāvanu par šāda pakalpojuma izmantošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka “Ziemeļlatvija” iepriecināja četrus laimīgos, kuri 2022. gadā izmantojuši kādu no laikraksta “Ziemeļlatvija” digitālā satura produktiem.

Izlozē pēc nejaušības principa Lāsma tika pie brīnišķīgas dāvanas no dzirkstošo bērzu sulu ražotnes “BIRZĪ”. Pie viņas ar pakomāta starpniecību jau ceļo dāvanu komplekts “Mazā pankūku sīrupu izlase”.

Lāsma atzīst, ka nav regulāra e-avīzes satura lietotāja, šādu pakalpojumu iegādājusies sakritības pēc. “Manā gadījumā tas bija mirkļa iespaidā. Pārskatīju “Ziemeļlatvijas” portālu. Pievērsa uzmanību raksta virsraksts, ievads un bilde. Tas bija raksts par lidojumiem ar gaisa baloniem. Stāsta varone – man pilnīgi svešs, nepazīstams cilvēks. Vienkārši radās interese to visu izlasīt līdz galam, gūt lielāku iedvesmu pozitīvām pārmaiņām un noskaņojumam jaunajam gadam, smeļoties citu pieredzē. Tā kā tas bija maksas saturs, nedomājot reģistrējos un pirku pakalpojumu,” pastāsta raunēniete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd viņai ir maksas satura portālā jeb Ziemeļlatvija Plus abonements uz vienu mēnesi.

Ziemeļlatviju Plus šajā mēnesī viņa lasa datora ekrānā. “Zinu, ka var pieslēgties arī caur telefonu, taču man ērtāk ir lasīt saturu datorā. Reģistrēšanās bija ērta un vienkārša. Nav nekādu problēmu, tāpēc varu ieteikt arī citiem nebaidīties pirkt maksas saturu, ja tas patiešām uzrunā. Viss noritēja bez aizķeršanās, gluži tāpat kā citās vietnēs, kur nepieciešama reģistrēšanās. Zinu, ka vienu mēnesi varu šad tad ieiet un kaut ko izlasīt. Esmu vairāk interneta mediju patērētāja, drukātos laikrakstus praktiski nelasu, arī pastkastītē nenāk neviens periodikas izdevums,” viņa atklāj un min, ka laika trūkuma dēļ, visticamāk, nekļūs par e-avīzes satura ilgtermiņa abonenti, taču, tiklīdz uzmanību pievērsīs kāda publikāciju, kuru būs vēlme izlasīt, viņa būs gatava maksāt par saturu.

Arī par pārsteiguma dāvanu Lāsma ir iepriecināta. Lai gan tā vēl ir ceļā, viņai “BIRZĪ” produkti ir labi zināmi. “Man ir bijusi tā iespēja jau iepriekš nobaudīt “BIRZĪ” ražotos produktus. Tie ir lieliski un labi zināmi mūsu ģimenē. Tātad saņemtā balva viennozīmīgi tiks nobaudīta ģimenes maltīšu reizēs. Būs jācep pankūkas,” tā L. Riekstiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.