Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Ziemassvētku Labsolē” jau saziedoti 4985 eiro

Publicitātes foto.

Šogad Adventes laikā norisinās četru izsoļu sērija ar nosaukumu – ”Ziemassvētku Labsole”. Par savāktajiem līdzekļiem tiks sarūpēti svētki un sagādātas Ziemassvētku dāvanas vismaz 200 labdarības organizācijas Palidzesim.lv rūpju lokā esošajiem bērniem, kurus skārušas gan veselības, gan sociālās problēmas.

Svētku laikam un digitālajam laikmetam atbilstoši, caur inovatīvu veidu, ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību, tiek rīkotas izsoļu sērijas, kurās ik viens interesents var solīt savu cenu par sev saistošu preci. Pirmajās divās decembra izsolēs interesentiem bija iespēja tikt pie ekskluzīviem “Dinamo Rīga” spēlētāju krekliem, Laura Dārziņa izbraukuma spēļu ķiveres ar autogrāfu, aktrises Agnes Zeltiņas un romantiski erotisko bestselleru autores Karīnas Račko grāmatām. Par īpašu nestandarta izsolāmu pakalpojumu bija parūpējies raidstacija ”Radio Superhits”, dodot iespēju izsoles dalībniekiem savā īpašumā iegūt DJ Stockas un DJ Gustavito dīdžeja setu privātā balītē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neraugoties uz to, ka vairums izsolāmo preču interesentu īpašumā nonāk par simbolisku samaksu, uz doto brīdi jau izdevies saziedot 4985 EUR. “Ja Tu vari to izsapņot – Tu vari to izdarīt,” tieši šāds uzraksts rotāja biedrības ”Ziedosim Kopā” vadītājas un “Instagram” labdarības izsoļu rīkotājas, Zanes Kronbergas, kādā izsolē pašas iegādātu koka figūriņu. ”Tajā brīdī sapratu, ka viens no maniem sapņiem ir regulāri atbalstīt tos, kuriem iet grūtāk,” stāsta Kronberga.

Nākamā ”Ziemassvētku Labsole” norisināsies 10.decembrī, biedrības ”Ziedosim Kopā” Instagram profilā (@ziedosimkopa). kurā akcijas atbalstītāji DINAMO RĪGA, Radio Superhits, Ghetto Games un citi sadarbības partneri būs parūpējušies par ekskluzīvu preču esamību.

Savukārt 15.decembrī gaidāms labdarības izsoļu sēriju noslēgums. Kā informē izsoles organizatori, Instagram tiešraides izoles klātesošos priecēs Musiqq, Ozols un citi Latvijā iemīļoti mūziķi. Atliek vien secināt, ka mums svētki būs un kopā mēs tos varam uzburt bērniem, kurus skārušas gan veselības, gan sociālās problēmas. Palīdzēsim?!

Vairāk informācijas šeit.

Informāciju sagatavoja: “Thumbs up media line”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.