Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs pateicas Strenču PNS mediķiem

Attēlā no kreisās: 4. (Covid-19) nodaļas virsmāsas vietniece Ilze Ancāne, 2. (Covid-19)  nodaļas virsmāsa Margarita Grīva, Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba virsseržants, galvenais virsseržants Aigars Kašs, galvenā māsa Inga Šarova, galvenā ārste Inga Bauska, 2. nodaļas virsārsts Raivis Logins, Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa,  Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba priekšnieks, pulkvežleitnants  Roberts Innus, 4. nodaļas virsārste Jūlija Līce un informācijas daļas priekšniece, kapteine Ieva Karlsberga.
 

Lai izrādītu atbalstu Slimnīcas mediķiem, kas nodrošina Covid-19  pacientu ārstēšanu un aprūpi, šodien, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk-Slimnīca), viesojās Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba (turpmāk- štābs) priekšnieks, pulkvežleitnants  Roberts Innus,  virsseržants, galvenais virsseržants Aigars Kašs un informācijas daļas priekšniece, kapteine Ieva Karlsberga. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Štāba pārstāvji sirsnīgā uzrunā pateicās par mediķu drosmi, neatlaidību un cīņas sparu cīņā ar Covid-19. Kā savā uzrunā mediķiem uzsvēra štāba priekšnieks, pulkvežleitnants Roberts Innus- karavīra un mediķu profesijas ir līdzīgas, abu pamatā ir zvērests un katra ir apmācīta savā jomā. Šobrīd, mediķi ir tie, kas atrodas frontes pirmajās līnijās un nenogurstoši cīnās par katru dzīvību ar savām zināšanām un pieredzi. 

Štāba karavīri, zemessargi un darbinieki bija sarūpējuši mediķiem simbolisku dāvanu- pateicības rakstu, īpašu, ar rokām darinātu, sveci un svečturi, kas simbolizē mieru un gaišu skatu uz nākotni, ko papildināja nelieli saldi un sāļi našķi Covid-19 nodaļu personālam.

No sirds pateicamies Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štābam par atbalstu!

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.