Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Villihas delegācija apciemo Smiltenes novadu

Foto: Linda Beitika

Pirmajā oktobra nedēļas nogalē, Smiltenes novadā viesojās delegācija no Villihas pilsētas pašvaldības un Vācu-Latviešu biedrības, lai iepazītos ar jaunā  novada vadību un lielajām pārmaiņām, ko ieviesusi administratīvi teritoriālā reforma. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 2.oktobrī, Smiltenes novada pašvaldības domē norisinājās oficiālā pieņemšana, kuras laikā tika diskutēts par sociālās, kultūras un izglītības jautājumiem, kurus Covid-19 vīrusa pandēmijas ietekmē īpaši strauji nācies risināt katrā pašvaldībā. Noteiktas vērtīgas atziņas par to, kas šajā laikā katrā pašvaldībā tika identificēti, kā vājie punkti attālinātā darba organizēšanai un pakalpojumu nodrošināšanai, un kā šīs problēmas risinātas.

Pieņemšanas laikā tika diskutēts par pašvaldību prioritātēm un attīstības plāniem, par līdzšinējām pieredzēm, kā arī par to kā norisināsies darbs pie dažādu jomu stiprināšanas un atbalstīšanas turpmāk.

Dienās, ko Vācijas viesi pavadīja Smiltenes novadā, tika iepazītas Smiltenes, Raunas un Apes kultūrvietas un dažādi infrastruktūras esošie un topošie objekti. Īpašs paldies par iespēju viesoties ģimeniskā gaisotnē Virešu pagasta “Līvu” saimniecībā pie Gavaru ģimenes! Atvadoties, viesi minēja, ka ilgi atcerēsies iedvesmojošos stāstus, viesmīlīgo uzņemšanu un brīnišķīgo atmosfēru, kas pavadīja viņus ik mirkli, kamēr viesojās mūsu novadā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies visiem, kas darīja šo vizīti neaizmirstamu un īpašu! 

Sadraudzība ar Vācijas pilsētu Villihu (Willicha) aizsākusies jau 2002.gadā ar mērķi attīstīt un uzturēt informācijas un pieredzes apmaiņu starp pašvaldības iestādēm. Kopš 2017.gada Smiltenes novada un Willihas pilsētas pašvaldības vieno partnerības līgums, kas stiprina abu pašvaldību sadarbību, sadraudzību un turpmāko attīstību.

Informāciju sagatavoja: Linda Beitika, Smiltenes pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.