Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemes šosejas posmā no Sēnītes līdz Siguldai satiksme tiek pārslēgta pa vienu joslu katrā virzienā

Foto: lvceli.lv

Sakarā ar remontdarbiem Vidzemes šosejas (A2) posmā no “Sēnītes” līdz Siguldai (39,44.–46,30. km), otrdienas, 16.augusta, laikā satiksme tur tiks pārslēgta pa vienu joslu katrā virzienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā tiks pārbūvēta labā brauktuve (virziens no Rīgas) un otrdienas laikā visa satiksme pakāpeniski tiks pārslēgta uz kreiso brauktuvi (virziens no Siguldas), pa vienu joslu katrā virzienā. Jāņem vērā, ka, mainot satiksmes organizāciju, tā īslaicīgi tiks slēgta abos virzienos!

Satiksmes organizācija pa vienu joslu katrā virzienā būs spēkā līdz ziemas tehnoloģiskajam pārtraukumam, kas ir plānots no novembra, taču tā precīzs laiks ir atkarīgs no laika apstākļiem.

Ņemot vērā satiksmes intensitāti šajā posmā, paredzams, ka tā būs lēnāka, tāpēc aicinām plānot papildu laiku ceļam, kā arī pievērst uzmanību ceļazīmēm un satiksmes organizācijas izmaiņām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbu ietvaros abās brauktuvēs posmā no Sēnītes līdz Siguldai pārbūvēs ceļa segas konstrukciju un trīs kārtās ieklās asfaltbetonu. Pārbūvēs arī Inčupītes un Egļupes caurtekas, kā arī gājēju un velosipēdistu tuneli zem Vidzemes šosejas Gaujas ciematā (42,77. km), un pieturvietās “Indrāni” un “Gauja” atjaunos esošos paviljonus.

Būvdarbus veic SIA “Binders” par līgumcenu 12 360 587 eiro (ar PVN), no tiem 10 506 498,95 eiro ir ES Kohēzijas fonda finansējums. Projekta autors ir SIA “Ceļuprojekts”, būvuzraudzību veic SIA “Firma L4”. Darbus plānots pabeigt 2023. gada rudenī.

Informāciju sagatavoja: VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.