Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vēveros savās mājās nošauj pensionāru

www.pexels.com

Aizvadītajā ceturtdienā, 15. decembrī, traģēdija notikusi Valkas novada Kārķu pagastā, kur savā mājā Vēveros atrasts nošauts pensionārs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Policija 15. decembra vakarā “Ziemeļlatvijai” vien apstiprināja faktu, ka konstatēta personas nāve, neprecizējot nekādas detaļas, jo notiek izmeklēšana. “Ziemeļlatvijai”, sazinoties ar vietējiem iedzīvotājiem un pagasta pārvaldnieku Pēteri Pētersonu, izdevās noskaidrot, ka diemžēl tiešām pensionārs nošauts. Pārvaldnieks runājis ar pensionāra radinieku, kurš stāstījis, ka, nevarot sazvanīt vīrieti, devies pie viņa uz mājām un tur atradis radinieku ar šautu brūci pakausī. Šobrīd nav zināms ne šāvējs, ne motīvs. Vietējie, protams, ir šokēti par šādu traģēdiju. Saprotams, ka cilvēki arī meklē izskaidrojumu, kas īsti noticis, kurš šāvis un kāpēc, izsakot savas versijas un aizdomas.

Pirmdien Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Rūta Smilga “Ziemeļlatvijai” apstiprināja, ka 15. decembrī Kārķu pagasta Vēveros ir atrasts 1943. gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Pašlaik notiek izmeklēšana.

“Ja iedzīvotāju rīcībā ir izmeklēšanai noderīga informācija, lūdzam to sniegt Valsts policijai, zvanot uz kontakttālruni +371 64781829 vai +371 64781830. Anonimitāte ir garantēta,” aicina R. Smilga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakar, sazinoties ar P. Pētersonu un interesējoties, kāds pagastā ir noskaņojums, viņš skaidro, ka iedzīvotāji, protams, ir satraukti par notikošo, bet to nesaista ar apdraudējumu savai drošībai, jo nogalinātā mājās nav notikusi laupīšana. Laukos dzīvojošos satrauc tas, ka nelūgti ļaundari var ierasties ar mērķi apzagt.

“Mums ar 79 gadus veco vīru bija labas attiecības. Viņš kolhoza laikā brauca ar smago automašīnu ZIL, tāpēc vajadzības gadījumā pagastam izlīdzēja par lielu paldies ar rezerves daļām. Ziemassvētkos apciemoju viņu, lai aizvestu saldumu paciņu,” stāsta P. Pētersons. Viņš atzīst, ka cilvēki pārspriež notiekošo, bet nav tiesīgs izteikties, jo ir jāstrādā policijai un jāmeklē paveiktā nozieguma pavedieni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.