Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Velobraucējiem aktīva nedēļas nogale

Sestdien, 14. maijā, Ķeipenē norisinājās “Latvijas valsts mežu MTB maratona” otrā posma sacensības, kurās piedalījās arī Valkas “Velohooligans/Ķeizari-1” komanda, kā arī Smiltenes “VeloLifestyle/SmitenesBJSS”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lielbāta Tautas” distancē (38,3 kilometri) 11. vietu izcīnīja “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Oskars Ārgalis, 18. finišēja Agris Podiņš, 26. vietā Kārlis Smildziņš, Zigmārs Bērziņš bija 53., Rihards Rieka finišā bija 61. vietā, Ivars Lācis ieņēma 266. vietu 431 dalībnieka konkurencē. 115. vietā finišēja “VeloLifestyle” braucējs Gatis Luberts.

“Mammadaba zēni un meitenes” distancē (22,7 kilometri) 4. vietu ieņēma “VeloLifestyle/SmitenesBJSS” pārstāvis Eduards Pundurs (3. vieta M14 vecuma grupā), 15. vietā finišēja Linda Elizabete Brilte (3. vieta W14 grupā), 16. vietā Roberts Judins, 23. vietā Mārcis Meiss. Kopumā šajā distancē startēja 32 sportisti.

Samanta Luberte “Maxima bērnu brauciena” distancē ieņēma 3. vietu.

Sestdien Kuldīgā norisinājās Jāņa Baukša piemiņas kausa izcīņas sacensības, kurās MSĢ/“VeloLifestyle/SmitenesBJSS” pārstāvis Ģirts Harkins 80 kilometru distancē 71 dalībnieka konkurencē ieņēma 14. vietu, savukārt Olivers Jēkabs Skrapcis 60 kilometru distancē izcīnīja 3. vietu, Daniels Apse 33 dalībnieku konkurencē ieņēma 12. vietu.

Tikmēr MTB sacensību “Velokross Baloži 2022” trešajā posmā, notika 15. maijā, “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Rihards Rieka 11,2 kilometru distancē ieņēma 9. vietu 40 dalībnieku konkurencē.