Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Veiksmīgi startē sacensībās Kolkā

Foto: Gints Teterovskis

Aizvadītajā svētdienā, 17. jūlijā, Valkas suņu sporta komanda devās uz Kolku, lai piedalītos Alūksnes sporta kluba “Remis” organizētajās suņu daudzcīņas sacensībās. Valkas komandas treneris Jānis Ķēbers informē, ka jaunākajā grupā profesionāļiem kārķēnietis Jānis Galzons ar beļģu aitu suni Kostu kopvērtējumā ieguva augsto 2. vietu. Savukārt senioru grupā, kurā startē suņi, sākot no deviņu gadu vecuma, kopā ar saviem saimniekiem, J. Ķēbers kopā ar savu ilggadējo cīņu biedru Austrumeiropas aitu suni Redo kopvērtējumā izcīnīja godpilno 1. vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kopā ar Redo vēl cīnāmies. Gribēju jau draugu atstāt mājās, bet tomēr nolēmu, ka brauksim tālo ceļu abi un piedalīsimies arī sacensībās,” atklāj J. Ķēbers.

Startējot iesācēju grupā, Daina Ruņģe ar vācu aitu suni Mailo kopvērtējumā ieguva 2. vietu. Komandas dalībniece Inga Anže ar labradoru Sāru sacensību otrajā etapā ieguva 3. vietu. Grupā bērns ar suni Evelīna Daniela Ruņģe ar vācu aitu suni Mailo kopvērtējumā ieguva 2. vietu. Šajās sacensībās Mailo veiklību un izturību apliecināja divos startos, bet, pēc trenera vārdiem, Mailo ir jauns un uz panākumiem tendēts suns. Valkas komandas sastāvā startēja arī Linda Konstante un Nauris Konstants ar pitbulterjeru Taisonu. Diemžēl šoreiz nepaveicās, bet J. Ķēbers mierina, ka Taisonam ir enerģija un liels spars. Ar laiku būs arī uzvaras.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.