“VEF BA Valkā” zaudē pirmajā mājas spēlē

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” jaunās sezonas pirmajā mājas spēlē piektdien, 21. oktobrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, ar 53:78 (16:28, 13:18, 9:21, 15:11) piekāpjoties “Gulbenes Buki/BJSS” vienībai.

Viesi jau no paša spēles sākuma izvirzījās vadībā un pie 0:11 Jānis Butāns bija spiests ņemt taimautu. Pēc tā valcēniešiem izdevās tikt pie pirmajiem punktiem, tomēr viesi turpināja iesākto un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar +12 punktiem.

Spēles gaitu mainīt valcēniešiem neizdevās arī otrajā ceturtdaļā un spēles pirmā puse noslēdzās ar 15 punktu deficītu Valkas komandai.

Pēc puslaika pārtraukuma viss kļuva vēl sliktāk – viesi trešajās desmit minūtēs guva 21 punktu, uz ko laukuma saimnieki atbildēja tikai ar 9 punktiem, trešajai ceturtdaļai noslēdzoties jau ar -29 punktiem.

Pēdējo spēles nogriezni laukuma saimniekiem izdevās uzvarēt ar +4 punktiem, tomēr visā spēlē tas neko daudz nemainīja, piedzīvojot zaudējumu ar -25 punktiem.

“VEF BA Valka” rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Jaroslavs Pivovars, Renārs Šimpermanis atzīmējās ar 14 punktiem, Elvis Šukteris un Bogdans Maliks katrs izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Pēc trim spēlēm “VEF basketbola akadēmija Valkā” vienība “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu zonas turnīra tabulā 10 komandu konkurencē ieņem 5. vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 4. novembrī, kad savā laukumā uzņems OC “Limbaži”. Spēles sākums Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē pulksten 20.