“VEF BA Valkā” piekāpjas Līvānu basketbolistiem

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 13.janvārī, savā laukumā piedzīvoja “VEF basketbola akadēmijas Valkā” vienība, kas ar 74:105 (19:20, 16:28, 19:28, 20:29) piekāpās BK “Līvāni/BJSS”.

Spēles pirmajā ceturtdaļā komandas aizvadīja līdzīgu cīņu, pamīšus izvirzoties vadībā, tomēr pirmās 10 minūtes ar viena punkta pārsvaru noslēdza viesi. Otrās ceturtdaļas sākumā līvāniešiem izdevās izrāviens līdz pat + 17 punktu pārsvaram, pēc kā valcēnieši sāka pakaļdzīšanos visas atlikušās spēles garumā.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar -13 laukuma saimniekiem, trešajā ceturtdaļā vienubrīd izdevās “pievilkt” līdz -7, tomēr ceturtdaļas noslēgumā jau 22 punktu deficīts, ko spēles noslēdzošajā ceturtdaļā sadeldēt neizdevās, spēlei noslēdzoties ar 31 punkta deficītu valcēniešiem.

Jau otrā spēlē pēc kārtas pretinieki Jāņa Butāna komandas grozā “salādēja” vairāk par 100 punktiem.

“VEF BA Valkā” komandā rezultatīvākais šajā spēlē ar 17 punktiem bija Jaroslavs Pivovars, 12 punktus guva Elvis Šukteris, neviens cits 10 punktu robežu nesasniedza un nepārsniedza.

Atgādinām, ka pirmajā aplī viesos Valkas komanda sīvā cīņā Līvānu vienībai piekāpās ar 89:94.

Pēc šās spēles “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu zonas turnīra tabulā “VEF basketbola akadēmija Valkā” ar 15 punktiem 10 komandu konkurencē ieņem priekšpēdējo, devīto vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 20.janvārī, kad viesosies pie OC “Limbaži”, kam pirmā apļa spēlē savā laukumā piekāpās ar 75:79.