“VEF BA Valkā” minimāls zaudējums

Zaudējumu “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 4.oktobrī, piedzīvoja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas savā laukumā ar 75:79 (18:22, 17:23, 17:16, 23:18) piekāpās “OC Limbaži” basketbolistiem.

Spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, vadībā izvirzoties te vienai, te otrai komandai, taču ceturtdaļu ar +4 punktiem noslēdza limbažnieki. Otrajā ceturtdaļā valcēnieši uzsāka pakaļdzīšanos, tomēr spēles gaitā tuvāk par -1 punktu piekļūt neizdevās, puslaika pārtraukumā dodoties jau ar 10 punktu deficītu.

Spēles otro pusi valcēniešiem aizvadīja ar + zīmi, uzvarot gan trešajā, gan ceturtajā ceturtdaļā, pēdējā spēles nogrieznī divreiz pietuvojoties pat līdz -2 punktiem, tomēr pašā izskaņā divi realizēti soda metieni ļāva limbažniekiem panākt četru punktu pārsvaru, uzvarot ar 79:75.

Valkas komandā ar 28 punktiem atzīmējās Jaroslavs Pivovars, 19 punktus guva Renārs Šimpermanis, Danielam Minajevam 16 punkti.

Pēc četrām spēlēm “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” Austrumu zonas turnīra tabulā “VEF basketbola akadēmija Valkā” ar pieciem punktiem 10 komandu konkurencē ieņem septīto vietu.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs 9.novembrī, kad viesos mērosies spēkiem ar BK “Līvāni/BJSS” vienību.