Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vasara aizskrējusi vēja spārniem

Ja tic Toma Briča laika prognozēm, diemžēl vasara aiztraukusies ar vēja spārniem. Tā tiešām bija karsta, pat pārāk, bet piedzīvojumiem, notikumiem un jauniem iespaidiem bagāta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Personīgi man viens no šīs vasaras emocionālākiem notikumiem bija jaunākās meitas izlaidums Valmieras tehnikumā. Ar to jau nekas nebeidzas, jo otra meita turpina mācīties, bet tehnikuma absolvente būs studente.

Šovasar beidzot sapratu, ka cilvēkam nekas nav dārgāks par paša veselību. Līdz šim tam nepievērsu pienācīgu uzmanību un iedzīvojos itin nepatīkamā kaitē. Acīmredzot, bija pienācis brīdis, kad tālāk tā vairs nevarēja dzīvot un bija mazliet jāpiebremzē, lai atgūtu veselību un spēku turpināt ikdienas skrējienu. Par laimi, viss ir beidzies veiksmīgi, un veselības problēmas nebija traucēklis baudīt šīs vasaras iespējas.

Vēl viens pasākums, kas ilgi dzīvos atmiņā, bija grupas “Prāta vētra” koncerts Valmierā. Kaut ko tik grandiozu, iespaidīgu un emocijām piepildītu nebiju ilgi piedzīvojusi. Tas tiešām bija jaudīgi, jo vēl joprojām, savā viedtālrunī apskatoties koncertā uzņemtos video, pārņem saviļņojoša sajūta. Pēc koncerta sev apsolīju, ka turpmāk neizlaidīšu nevienu “Prāta vētras” tūres koncertu, jo mūziķiem izdodas uzlādēt manas iekšējās baterijas, lai pārciestu rudeni un ziemu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl viens no šīs vasaras patīkamākajiem atklājumiem man ir jaunā Strenču brīvdabas estrāde, kur pabiju uz Līgo dienas pasākumu. Šovasar arī Valkas brīvdabas estrādē apmeklēju zaļumballi, un jāteic – ir žēl, ka mūsu skaistā estrāde diemžēl ir pamesta novārtā. Nav forši sēdēt uz soliņiem, kuru dēļi ir salauzti un puspuvuši. Tāpat kā izdrupušās kāpnes, kas tiešām jau sen prasās pēc nopietna remonta. Tas nu Valkas novada pašvaldībai pie darāmajiem darbiem jāieraksta ar pirmo kārtas numuru. Ja Valku slavē par kopīgo Valkas un Valgas centru un arī par atjaunoto Lugažu laukumu, tad par estrādi gan pārmet.

Vēl viens foršs pasākums, kas notika aizvadītajā nedēļā, bija Lugažu laukuma atklāšanas svētki. Beidzot mēs varam justies līdzvērtīgi citām Latvijas mazpilsētām, jo mums tik tiešām ir skaists laukums pilsētā. Gan jau katram ir kāds piedzīvojums vai notikums, kas ilgi paliks atmiņā.    

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.