Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valmiermuižas etnomūzikas festivāls izziņo pirmos māksliniekus

Publicitātes foto.

Starptautiskais Valmiermuižas etnomūzikas festivāls, kas norisināsies 15. jūlijā Valmiermuižas parkā, izziņo pirmos māksliniekus! Cīruļu biļetes par draudzīgāku cenu iespējams iegādāties vēl līdz pavasara saulgriežiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašmāju “Jauno Jāņu Orķestra” daiļradi raksturo cilvēka iekšējie piedzīvojumi un salda ironija, kas mijas ar latviešu folkloras divdomīgākajām epizodēm.

Muzikālo cīņassparu rādīs folkroka grupa “Joryj Kloc” no Ukrainas, kas tautasdziesmas padara pavisam mūsdienīgas, pievienojot jaudīgu mūziku.

No tāliem Norvēģijas ziemeļiem būs atceļojusi Torgeira Vasvika (Torgeir Vassvik) grupa, kas pārstāvēs seno sāmu tautu un viņu muzikālās saknes ar arhaisku un rokkoncertam atbilstošu skanējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izturīgākie naktī pēc dzīvās mūzikas programmas būs sagaidījuši etnodisko duetu – Dīvu Reiznieku un Kasparu Zaviļeiski, kuri piedāvās savu iecienītāko pasaules mūziku līdz pēdējam dancotājam.

2023. gada festivāla tēma ir „pretstati pievelkas”, lai izceltu vēlamo – gan mākslā, gan kulinārijā, gan arhitektūrā, ainavā un cilvēku attiecībās. Festivāls ir ne tikai muzikāls, bet arī piepildīts ar dažādiem citiem kultūras notikumiem, ko laiskā gaisotnē baudīt ar draugiem, ģimeni un jauniepazītiem domubiedriem. Pasākumā varēs skatīt brīvdabas izstādi, teātra izrādi, jaunāko latviešu kino, kā arī piedalīties ilgtspējīgās un tradicionālās meistarnīcās, bet spēkus atgūt mierīgās un nemierīgās zvilnētavās. Kā jau ierasts, Valmiermuižā vienmēr būs baudāms arī izcils alus un garšīgi vietējie ēdieni un citi atspirdzinājumi.

Vairāk informācijas Valmiermuižas etnomūzikas festivāla FacebookInstagram un TikTok, kā arī www.etnovalmiermuiza.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos Valmiermuižas etnomūzikas festivālā!

Informāciju sagatavoja: Valmiermuižas kultūras biedrība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.