Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas un Valgas pašvaldību sanāksmē apspriež idejas kopīgajiem pasākumiem 2023.gadā

Foto: Ivo Leitis

Pirmdien, 5. septembrī, klātienē Valkas novada pašvaldības domes sēžu zālē norisinājās ikmēneša Valkas/Valgas sanāksme, kurā tiekas abu pašvaldību vadība un speciālisti. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sanāksmē tika apspriesti aktuālākie jautājumi par gaidāmo Eiropas Komisijas pārstāvju vizīti Valkā/Valgā, lielākajiem abu pilsētu kopīgajiem pasākumiem nākamgad, u.c. 

Šī mēneša sanāksmes galvenā sarunas tēma bija dvīņu pilsētas Valkas/Valgas kopīgie svētki un pasākumi nākamgad. Plašas diskusijas bija par kopīgo Jaunā gada sagaidīšanu. Tika apspriestas idejas salūta vietā veidot gaismas šovu vai uguns skulptūras, kas iedzīvotājiem varētu būt interesantāk nekā ierastais salūts. Jāņem vērā, ka gan Valkā, gan Valgā ir apmetušies kara bēgļi no Ukrainas, kam salūta trokšņi varētu radīt negatīvu asociāciju ar karā piedzīvoto. 

Tikpat plaši izvērtās diskusija par 19. Lielā labdarības Robežtirgus un pilsētas svētku kultūras un sporta aktivitātēm. Ideju apmaiņā tika ņemta vērā iepriekšējo gadu pieredze, kā arī citu Latvijas un Igaunijas pašvaldību pozitīvie piemēri. Jau laicīgi tiek domāts par atraktīvām aktivitātēm, kas būtu interesantas abu pilsētu iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju un foto sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.