Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas un Valgas iedzīvotājus aicina vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā Ukrainai

Valkas novada pašvaldība aicina Valkas un Valgas iedzīvotājus šo trešdien, 2.martā, plkst. 18.00 uz Valgas-Valkas Dvīņu pilsētas centru piedalīties atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaicīgi, atsaucoties uz Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) aicinājumu, līdzīga mēroga akcijas notiks visā Latvijā. Ar atbalsta akcijām iedzīvotāji ir aicināti paust, ka Krievijas uzbrukums Ukrainai ir uzbrukums visai Eiropai, tās vērtībām, tāpēc visiem spēkiem ir jānosargā Ukrainas un visas Eiropas turpmākā neatkarība. Pulcējoties uz mītiņiem Ukrainas atbalstam, Latvijas pašvaldību iedzīvotāji pievienosies tiem daudzajiem tūkstošiem citu valstu iedzīvotāju, kuri pēdējo dienu laikā arī ir vienojušies līdzīgās atbalsta akcijās par neatkarīgu Ukrainu, nosodot Krievijas iebrukumu.

Ministru kabinets 24. februāra ārkārtas sēdē mainīja Covid-19 pulcēšanās ierobežojumus, ārtelpās atļaujot pulcēties līdz 3000 personām, to pamatojot ar nepieciešamību rast iespēju plašākai sabiedrībai nevardarbīgā veidā paust viedokli un nostāju pret notiekošo pasaulē.

Atgādinām, ka Valkas pašvaldība saziņā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā un LR Ārlietu ministriju ir nolēmusi nogādāt Ukrainā palīdzības kravu, kur būtu ukraiņiem, kuri cietuši kara darbībā, nepieciešamās lietas. Aicinām iedzīvotājus dāvāt karā cietušajiem mantas, un nogādāt tās Valkas pilsētas kultūras namā pie dežurantiem darba dienās no plkst. 8.00 – 17.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāk šeit.

Uzreiz pēc atbalsta mītiņa, Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis kopā ar pašvaldības pārstāvjiem dosies uz Ukrainas robežu, lai dāvātu ukraiņiem ugunsdzēsēju mašīnu kara postījumu ierobežošanai kopā ar iepriekšminēto palīdzības kravu.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.