Valkas un Smiltenes velobraucējiem vietas pirmajā desmitniekā “Latvijas Valsts mežu MTB maratona” pirmajā posmā

Sestdien, 23.aprīlī, ar pirmā posma sacensībām Cēsis – Valmiera startēja jaunā “Latvijas Valsts mežu MTB maratona” sezona. Pirmajā posmā pirmajā desmitniekā finišēja gan “Velohooligans/Ķeizari-1”, gan “VeloLifeStyle/Smiltenes BJSS” pārstāvji.

Trīs Valkas komandas “Velohooligans/Ķeizari-1” sportisti 39,6 kilometru “Lielbāta tautas distancē” 39.6 finišēja pirmajā desmitniekā – sestais labākais rezultāts Oskaram Ārgalim, astotais Aivim Kazonam, devītais – Agrim Podiņam. Vēl šajā distancē no “velohuligāniem” 61.vietu ieņēma Zigmārz Bērziņš, 122.vietu Uldis Platnieks, 129. – Gustavs Zatlers, 130. – Kristaps Meija, 131. – Sergejs Kuncevičs, 282.vietu Edgars Ārgalis, 497. – Alvis Podiņš.

32,6 kilometru “Mammadaba veselības distancē” devītajā vietā finišēja Sabīne Kazaka, savukārt garākajā – 57,2 kilometru “Toyota gravel distancē” 50.finišēja “Velohooligans/Ķeizari-1” sportists Ilgvars Šmits.

32,6 kilometru “Mammadaba zēni un meitenes” distances sacensībās vieta desmitniekā arī Smiltene komandas “VeloLifeStyle/Smiltenes BJSS” pārstāvim Eduardam Pundurim, kurš finišēja astotajā vietā, 16.vieta Mārtiņam Icem, 31.vietā finišēja Mārcis Meiss.

Nākamais “Latvijas Valsts mežu MTB maratona” posms notiks 7.maijā, savukārt Smiltenes posms paredzēts 31.jūlijā.

Visi sacensību rezultāti apskatāmi šeit.