Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas pašvaldība pāriet uz mūsdienīgu mājaslapu

Jaunās tīmekļa vietnes vizualizācija.

Pirmdien, 13. martā, Valkas novads pievienosies Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajai platformai (TVP).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā, ka līdzšinējā www.valka.lv tīmekļa vietne ir būtiski novecojusi, pāreja uz jaunu mājaslapu veicinās publiski radītās informācijas piekļūstamību visām sabiedrības grupām, nodrošinot ērtu vietnes lietošanu no dažādām ierīcēm un pieejamību cilvēkiem ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem. 

Jaunajā mājaslapā jebkuram apmeklētājam būs pieejamas iespējas mainīt burtu lielumu un krāsu kontrastus. Tāpat jaunā platforma automātiski nodrošinās publicēto aktualitāšu konvertēšanu audioformātā, padarot informāciju pieejamāku cilvēkiem ar redzes traucējumiem. 

Tīmekļvietņu vienoto platformu jau izmanto jau vairāk kā 100 Latvijas pašvaldības un valsts iestādes. Ja ikdienā lietotājs jau pieradis izmantot kādu no esošajām TVP vietnēm, būs daudz vieglāk orientēties arī Valkas mājaslapā, jo vide un funkcionalitāte būs atpazīstama. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informējam, ka pārejas laikā, 13. martā, iespējami īslaicīgi vietnes darbības traucējumi. Aicinām neuztraukties, ja dažbrīd tiekat novirzīt vēl uz vecās mājaslapas vidi, jo nepieciešams laiks, lai visi serveri atjauninātu adresi uz jauno lapu.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.