Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novadā svinēs Latvijas dzimšanas dienu

Foto: liveriga.com

“Ziemeļlatvija” jau informēja, ka, atzīmējot Latvijas proklamēšanas 104. gadadienu, ceturtdien, 17. novembrī, pulksten 19 Valkas pagasta Saieta namā “Lugažu muiža” notiks Valkas novada pašdarbnieku svētku koncerts “Tu esi Latvija!”. Savukārt sestdien, 19. novembrī, no pulksten 16 pilsētas kultūras namā notiks svētku sarīkojums “Daudz laimes Tev, Latvija mana!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saieta nama “Lugažu muiža” vadītāja Zane Mīļā informē, ka koncertā piedalīsies sieviešu koris “Ziemeļstīga”, dziesmu draugu kopa “Nāburgi” un modes deju grupa “Aija”. Visi šie pašdarbības kolektīvi darbojas Valkas pilsētas kultūras nama paspārnē. Savukārt “Lugažu muižu” pārstāvēs vidējās paaudzes deju kolektīvs “Spriņģi”, modes deju grupa “Oravakes” un amatierteātris “Rūdis”.

Pēc koncerta būs svētku balle kopā ar grupu “Kompromiss”. Balles apmeklētāji varēs sēdēt pie galdiņiem ar savu līdzi paņemto svētku cienastu un atspirdzinājumiem. Ieeja pasākumos – brīva. Lai koncertu varētu izbaudīt arī valcēnieši, ceturtdien pulksten 18.40 no pilsētas kultūras nama kursēs autobuss uz Saieta namu. Z. Mīļā stāsta, ka pēc koncerta autobuss kursēs atpakaļ uz pilsētu, tāpēc tiem, kuri nolems palikt uz balli, pašiem jādomā par iespējām, kā nokļūt mājās.

Savukārt sestdien, 19. novembrī, valsts svētku rotā posīsies pilsētas kultūras nams. Jau no pulksten 16 pirmā stāva foajē būs svētku tosts ar novada pašvaldības vadītājiem. Pulksten 16.30 lielajā zālē sāksies svinīgais pasākums, kura laikā notiks Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstu pasniegšana. Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs solisti Kristīne Zadovska, Zigfrīds Muktupāvels, mūziķu grupa Jāņa Lūsēna vadībā un Valkas novada sieviešu koris “Ziemeļstīga”.

Pēc svinīgā pasākuma, ap pulksten 18.30, zālē “Livonija” sāksies dziesminieka Kārļa Kazāka koncerts. Visu vakaru tur darbosies vietējā kafejnīca “Walk Cafe”. Svētku balle sāksies ap pulksten 19.30, tajā spēlēs grupa “Kreisais pagrieziens” no Smiltenes. Jau no pirmdienas, 14. novembra, zvanot uz mobilo tālruni 20235967, varēja lielajā zālē rezervēt galdiņu uz visu sarīkojumu. Pilsētas kultūras nama direktors Aivars Ikšelis informē, ka jau pirmajā pieteikšanās dienā visas vietas pie galdiņiem tika aizņemtas. Vēlmi apmeklēt svētku sarīkojumu izteikuši ne tikai valcēnieši, bet arī pagastu iedzīvotāji. Ir palikušas sēdvietas balkonā. Ieeja svētku koncertā un ballē – bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.