Valkas novada sporta veterāniem divas godalgas distanču slēpošanas sacensībās

Valkas novada sporta veterānu komanda. Foto: Rolands Rastaks

Sestdien, 29.janvārī, Valkas novada sporta veterāni piedalījās Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) 59. sporta spēļu distanču slēpošanas sacensībās Priekuļos.

Pirmo vietu sacensībās izcīnīja Aija Lāce, 2.vietu Kaja Tattar, 4.vietā Aivars Krastiņš, 7.vieta Undai Ozoliņai, 9.vietu ieņēma Agris Knope. Stafetē Valkas novada komandai 10.vieta. Komandu kopvērtējumā Valkas novada sporta veterāni sacensībās ieņēma 13.vietu 16 komandu konkurencē.

Komandas dalībniekiem cīnījās savu iespēju robežās nepilnā sastāvā.

LSVS 58.sporta spēļu kopvērtējumā Valkas novads ierindojās 17.vietā (pavisam startēja 32 novadi). Sacensību nolikumā tika veiktas izmaiņas – likvidēta mazo novadu grupa (vērtē trīs labākos rezultātus), visi novadi tiek vērtēti kopā (vērā ņemti astoņi labākie rezultāti).

Vislabāk Valkas novadu pārstāvēja minifutbola komanda, 40+ vecuma grupā izcīnot otro vietu, 7.vieta šahistiem, 10.vieta pludmales volejbolistiem, 23. – vieglatlētiem.

Nākošais sacensību posms notiks 12.martā, kad novadi Valmierā sacentīsies vieglatlētikā telpās.

Informāciju sagatavoja: Māris Koops, Valkas novada sporta speciālists