Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada pārstāvjiem panākumi skrējienā “Apkārt Vaidavas ezeram”

Sestdien, 9.jūlijā, Vaidavā tika dots starts tradicionālajam skrējienam “Apkārt Vaidavas ezeram”, kurā teicamus rezultātus sasniedza arī valcēnieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram” norisinājās jau 41.reizi, tas ir vienīgais skrējiens Latvijā, kas kopš tā pirmsākumiem norisinās bez pārtraukuma.

Tradicionālajā 11,7km garajā distancē uz starta stājās teju 200 skrējēju no visas Latvijas, , savukārt bērnu grupās startēja gandrīz 100 dalībnieku. Jaunākie bērni bērnu grupās mēroja 0,23km garu distanci apkārt Ziemeļvidzemes internātpamatskolas sporta laukumam, bet vēcākajiem bērniem bērnu grupās bija jāmēro 1,9km distance.

No Valkas novada sportistiem pirmo vietu S55 grupā izcīnīja Iveta Karole, kamēr Aija Lāce uzvarēja S65 grupā. Ērģemietis Aigars Feldmanis, kurš šajā skrējienā piedalījās jau 27.reizi, ieņēma otro vietu V55 grupā, šajā pašā grupā startēja arī valcēnietis Raitis Jākobsons, kurš ieņēma 9.vietu grupā. Vēl valcēniete Loreta Golubova SB3 grupā ierindojās ceturtajā vietā, Sofija Golubova SB4 grupā finišēja piektajā vietā.

Sacensībās tika pārstāvēta arī Smiltene un novads, tā Elza Putrāle SB2 grupā finišēja septītā, Una Pērkone uzvarēja SB3 grupā, šajā pašā grupā trešo vietu ieņēma Karlīna Rīdere, piektajā vietā Ieva Dreimane, astotajā Dārta Alksne. Raunas pārstāvis Lauris Veidemanis V35 grupā ieņēma sesto vietu, smiltenietis Gaidis Barovskis V50 grupā bija piektais. Jānis Putrālis uzvarēja VB3 vecuma grupā.