Valkas novada seniori grupā ieņem trešo vietu

Latvijas sporta veterānu savienības organizētās 58. sporta spēlēs Valkas novada futbola komanda izcīnīja otro vietu, palīdzot Valkas novadam kopvērtējumā savā grupā ierindoties trešajā. Foto: No “Facebook”

Aizvadītajā vasarā notika Latvijas sporta veterānu savienības organizētās 58. sporta spēles, kurās N3 grupā trešajā vietā ierindojās Valkas novada komanda.

Šogad Valkas novads saistībā ar pandēmijas ierobežojumiem piedalījās tikai četrās disciplīnās – šahā, vieglatlētikā, pludmales volejbolā 40+ grupā un minifutbolā 40+, kurā sasniedza vislabāko rezultātu, ierindojoties otrajā vietā.

Šahā valcēnieši ieņēma septīto vietu, pludmales volejbolā desmito, kamēr vieglatlētikas sacensībās, kas 28. un 29. augustā notika Cēsīs, Valkas novads ierindojās 23. vietā.

Ar 42 kopvērtējuma punktiem Valkas novada seniori Latvijas sporta veterānu savienības 58. sporta spēlēs N3 grupā ierindojās trešajā vietā aiz Saldus un Mārupes novadiem.