Valkas novada BJSS audzēknis Krists Sakniņš sacensībās Kuldīgā izcīna trešo vietu

Krists Sakniņš uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Foto: No “Facebook”

Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas audzēknis Krists Sakniņš Latvijas U14 čempionāta sacensībās telpās, kas 8.februārī notika Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, 1000 metru distancē izcīnīja bronzas godalgu.

Krists Sakniņš distanci veica trijās minūtēs un 17,42 sekundēs. Uzvarētājs Hermanis Valtass no sporta kluba “Metroon” uzvarēja ar rezultātu trīs minūtes un 08,31 sekundes.

Valkas BJSS meiteņu komanda (Sabīne Veidere, Gabriela Ozoliņa, Sanija Freiberga, Elza Daniela Lūse) 4×200 metru distancē ierindojās 10.vietā.

Sabīne Veidere 300 metru distancē finišēja 14.vietā, augstlēkšanas sektorā ieņēma 10.vietu.

Elza Daniela Lūse 300 metros bija 19.

Marta Lāne tāllēkšanas sacensībās ieņēma 15.vietu, Sanija Freiberga 1000 metru distancē finišēja 13., Gabriela Ozoliņa 15.

Gabriela Ozoliņa 60 metru barjerskrējienā ieņēma 19.vietu, Martai Lānei 20.vieta, Amanda Melānija Tetere ierindojās 22.vietā.

Lodes grūšanas sacensībās Amanda Melānija Tetere ieņēma 18.vietu.

Sportistus sacensībām sagatavoja treneres Lija Krūkliņa un Mudīte Gerke, treneres Nataļjas Afanasjevas trenētie bērni startēja sacensībās pirms nedēļas Valmierā un piedalīsies šās nedēļas nogalē Kuldīgā.

Kā pastāstīja Valkas novada BJSS direktore Inese Kāposte, šobrīd teju katrā nedēļas nogalē aktīvi norisinās Latvijas vieglatlētikas čempionāts telpās dažādas vecuma grupās, piezīmējot, ka sacensības norit bez skatītājiem un ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus.

Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas U14 komanda. Foto: No “Facebook”