Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolai sacensībām bagāts nedēļas noslēgums

Aizvadītās nedēļas nogalē, no 16.līdz 19.februāri, Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolai bijusi īpaši ražīga – četrās dienās 21 komanda aizvadījusi 44 spēles, kā arī sacensībās astoņās disciplīnās piedalījās vairāki sporta skolas audzēkņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

16.februārī Valgas sporta hallē norisinājās Valkas-Valgas-Smiltenes slēgtās telpu sacensības vieglatlētikā, kurās piedalījās skolēni no Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas, Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Valgas apriņķa sporta klubiem.

Sacensībās piedalījās dalībnieki U-12 un U-14 vecuma grupās, apbalvoti tika 1.-6.vietu ieguvēji. Valkas novada BJSS pārstāvēja 42 sportisti.

U-14 grupā meitenēm augstākos rezultātus uzrādīja Gabriela Ozoliņa 600 metru distancē izcīnot otro vietu, 60 metru barjerskriešanas distancē un tāllēkšanas – pirmo vietu. Lodes grūšanā pirmo vietu izcīnīja Amanda Melānija Tetere, bet ceturtajā vietā Emīlija Biezā.

U-14 grupā zēniem 60 metru distancē pirmo vietu izcīnīja Dāvids Liepiņš, otrajā vietā finišēja Adrians Stankaničs.

200 metru distancē pirmo vietu ieguva Dāvids Liepiņš, sestajā vietā ierindojās Alekss Gustsons. 600 metru distancē ceturtā vieta Eduardam Petenokam.

60 metru barjerskriešanas distancē pirmo vietu ieņēma Matejs Doršs, otrajā vietā finišēja Alekss Gustsons, trešajā vietā – Edgars Akmentiņš.

Lodes grūšanā pirmo vietu ieguva Eduards Petenoks, tāllēkšanā pirmā vieta Edgaram Akmentiņam, augstlēkšanā pirmo vietu ieguva Matejs Doršs, trešajā vietā Jēkabs Gusts Mīļais, piekto vietu ieņēma Emīls Pētersons.

U-12 grupā meitenēm 600 metru distancē otro vietu ieguva Nikola Aumeistere, piekto vietu – Loreta Golubova. 60 metru distancē otro vietu izcīnīja Marija Marlēna Mazure, ceturtajā vietā ierindojās Nikola Aumeistere.  150 metru distancē trešo vietu ieguva Marija Marlēna Mazure. Tāllēkšanā piektajā vietā Loreta Golubova, sestajā – Baiba Lūcija Spuldzeniece.

U-12 grupā zēniem 600 metru distancē trešo vietu un tāllēkšanā ceturto vietu ieņēma Gustavs Markuss Remicāns. Augstlēkšanā ceturtā vieta Ričardam Kārkliņam, savukārt piekto vietu ieņēma Haralds Grasis.

Vieglatlētikas sacensību tiesāšanā iesaistījās arī Valkas novada BJSS vecāko vieglatlētikas grupu skolnieces Angeļina Lahina, Evelīna Daniela Ruņģe un Evelīna Breidaka, un vieglatlētikas programmas absolvente Kristīne Kurmejeva.

Paldies trenerēm Lijai Krūkliņai, Nataļjai Afanasjevai un Mudītei Gerkei!

No 17.līdz 19.februārim Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā norisinājās “Best Baltic Basketball league” U- 6 starptautiskais basketbola turnīrs. Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolu  pārstāvēja divas komandas, turnīrā piedalījās arī komandas no Valmieras, Salaspils, un trīs komandas no Igaunijas – Noo, Vimsi un Tallinas.

Trijās dienās tika izspēlētas 17 spēles, gūtas atbildes uz āķīgiem, smieklīgiem, interesantiem Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas skolēnu uzdotajiem jautājumiem spēļu starplaikos.

Valkas novada BJSS komandas BBBL pilnu sezonu nespēlē, tāpēc turnīrā piedalījās ārpus konkurences starptautisko spēļu prakses pieredzes gūšanai. Valkas pirmā komanda četrās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras, kamēr Valkas otrā komanda guva uzvaru visās četrās spēlēs. Abu komandu sastāvā bija skolēni no Latvijas un Ukrainas.

Basketbola spēļu tiesāšanā un sekretariātā strādāja četri sporta skolas basketbola programmas skolēni – Mikus Ķirsis, Nils Zviedris, Oskars Ērglis un Rotislavs Lisovojs. Īpaši vērtīgu pieredzi tiesāšanā guva šī gada topošais skolas absolvents Mikus Ķirsis, kurš nākotnē plāno tiesāt spēles arī augstākā līmenī.

Paldies par sadarbību “VEF Basketbola akadēmija Valkā” un mūsu treneriem Jānim Butānam un Artjomam Tiniakovam!

19.februārī Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas zālē notika telpu sacensības futbolā. Valkas futbolisti sešu komandu konkurencē ieguva ceturto vietu. Turnīrā uzvarēja SK “Supernova/Sigulda”, FK “Smiltene/BJSS” ieņēma otro vietu, FC “Gauja” no Valmieras ierindojās trešajā vietā.

Paldies trenerim Valērijam Kriviņam!

19.februārī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts florbolā U-9 vecuma grupai. Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolu pārstāvēja divas komandas, piedaloties arī komandām no Valmieras, Cēsīm, Baložiem un Vangažiem. Astoņas komandas  izspēlēja 12 spēles.

Sekretariātā strādāja Samanta Ozoliņa un Arta Rulle. Paldies florbola klubam “Valka” par atbalstu un spēlētājiem Elvim Ābelem un Edgaram Balevičam par spēļu tiesāšanu!

Paldies treneriem Aivaram Kristiānam Rullim un Edgaram Lazdiņam!

Īpašs paldies mūsu medmāsiņai Dainai Grasmanei, kura kopā ar skolēniem ģimnāzijas hallē pavadīja trīs garas dienas, esot klāt īstajā brīdī ar kādu plāksteri, aukstuma elementu vai uzmundrinošu vārdu!

79 stundās maz miega, bet milzumdaudz prieka, pozitīvu emociju, vērtīgas pieredzes un gandarījums par sasniegtajiem rezultātiem. Lai mums kopā izdodas arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja: Inese Kāposte, sporta skolas direktore